Mokyklos - pensiono privalumai

Savo gebėjimus žmogus gali pažinti tik juos išbandęs.
  • Mokykla-pensionas įsikūrusi Trakų istoriniame nacionaliniame parke, ant Skaisčio ežero kranto, ūkininko vienkiemyje, pusvalandis kelio nuo sostinės centro.
  • Kaimiškas gyvenimo būdas:  jaukūs pasisėdėjimai prie židinio ar prie laužo, vietinių maisto produktų skanavimas, rami, gaivi aplinka gamtos apsuptyje, dalyvavimas ūkinėse veiklose, kaimo gyvūnų įvairovė - tai žirgai, melžiamos karvės ir karvės žindenės, avys ir ožkos, vištos ir žąsys.
  • Savos gamybos maisto produktai, buvimas gryname ore bet kokiomis sąlygomis, leidžia sveikai gyventi, užsigrūdinti, stiprina psichines vaiko galias.
  • Esant palankiai gamtinei aplinkai ir techniniam inventoriui, mokiniai galės susipažinti su įvairiomis sporto šakomis ir galbūt ras pašaukimą vienai iš jų.
  • Geros galimybės perteikti ne tik teorines žinias, bet ir praktinius verslumo įgūdžius. Verslumo įgūdžius gali lavinti dalyvaudami prekybos ir pedagogikos, autotechnikos ir baldų remonto, žemės apdirbimo, marketingo, statybinių ir ūkio darbų, maitinimo ir viešbučio paslaugų versle.
  • Aštuoniolikos metų darbo patirtis su vaikais.
  • Vaiko prigimties atskleidimas.
  • Mokykloje – pensione mokiniai apgyvendinami nuo pirmadienio iki penktadienio. Todėl mokinių tėveliams yra gera galimybė atsidėti verslui, savęs tobulinimui, o ypač apmąstyti, susikaupti bendravimui savaitgalį su vaiku.
  • Prasmingas laisvalaikis skatina kūrybingumą, verslumą, entuziazmą, neleidžia įsigalėti negatyviam mąstymui.
  • Mokykloje - pensione akcentuojamas vaiko auklėjimas ir valingos asmenybės ugdymas.